Jesu li prošle subote dvojica nepoznatih muškaraca pokušala oteti dijete baki na igralištu na Višnjiku? Zadarskim društvenim mrežama širi se naime glasovna poruka jedne žene koja upozorava na navodni otmicu u dječjem parku, piše Večernji list.
- Baka je, prema poruci, čuvala dvogodišnjeg unuka kad su joj prišla dva nepoznata muškarca i pokušala joj iz ruku oteti dijete. Baka je počela vrištati i otmičare tući torbom, na što su dotrčali zaštitari, a muškarci su se udaljili s mjesta događaja - navode iz Zadarskog Hr.
- Nakon što je u nedjelju, 14. travnja u večernjim satima policija zaprimila dojavu o sumnjivom ponašanju dvije muške osobe, a koje se dogodilo u subotu, 13. travnja u popodnevnim satima na predjelu Višnjika u Zadru, policija je poduzela mjere i radnje kojima do sada nisu utvrđeni elementi kažnjivih radnji. Nadalje, u cilju utvrđivanja svih relevantnih činjenica, kako bi se u potpunosti rasvijetlile sve okolnosti ovog događaja, nastavlja se s poduzimanjem potrebitih mjera i radnji - istakla je za Večernji list glasnogovornica zadarske policije Ivana Grbin.